Budapest Honvéd - Videoton élő közvetítés!
2013. március 03. írta: Tibi5000

Minden percről élőben!

Szevasztok srácok. A vidi immár az új edzővel, José Gomessel kezdi a meccset. A mérkőzés vezetője Andó-Szabó Gábor.

ELSŐ FÉLIDŐ:

'1: Andó-Szabó Gábor sípszavával megkezdődik mérkőzés, a Videoton kezdte a játékot.

'1: Vajon behozza első meccsét José Gomes, Paulo Sousa utódja?

'2: Kint van, Brachi dobta be a labdát.

'2: Szabálytalanság, egy Pesti játékos maradt a földön.

'4: Remek labdát kapott a Vidi játékosa, de a kapus időben hárított, nem volt neki nagy akadály.

'5: A sportfogadó irodák szerint még akkora is nagyobb esélye van a Videotonnak, hogy nem otthon játszik.

'6: Juhász Roli érkezése felfrissítheti a csapatot?

'7: Helyzet eddig nemigen volt, inkább csak nyugodtan passzolgatnak a csapatok.

'7 Visszaszerezték a labdát a hazaiak, kérdéses, hogy ki tudják e használni?

9': Jó labdát kapott Oliveira, de nem tudta kihasználni.

9' Üres a bal oldal, jól vette észre a Honvéd játékosa, de egyenesen Bozovic kezébe rúgja a labdát.

10': Szöglet jön, a Vidi végezheti el, de nem lett belőle semmi.

10' Nikolic gólhelyzetbe került, de a játékos csak az oldalhálót tudta meglőni, kirúgás jön.

11' Remek csel volt a Honvéd játékosától, de végül fölé lőtte.

12' Kovács már a 16-oson belül járt, de ellőni már nem bírta.

13': Landzafame remekül ellőtte a labdát ballal, majdnem megszerezte a vezetést a Honvéd.

15': Landzafame remekül játszik, negyedóra alatt ez már a harmadik helyzete.

16': Kemenes hatalmasat hibázott, nem sikerül megszereznie csapatának a vezetést.

16' Szabad jön, nem is olyan távolról, Brachi lövi. Jól beadta, de a Vidi játékosa elől kifejelték a labdát.

17' Valami baj lehet, Caneira azt mondja, nem kap levegőt, de most már jobban van, saját lábán le tud menni a pályáról.

18': Nagy harc a labdáért.

19': Caneira szerencsére már újra a pályára lehet.

21': Honvéd lövés, Bozovicnak ez semmi volt.

24': Kemenes hatalmasat védett, Kovács lövését hárította.

24': A második szöglet jön, amiből végül gól lesz. Vezet a Videoton, Mitrovic góljával. 0-1.

27': Szabadrúgás jön a Vidi részéről, Brachi végzi el.

27': Szöglet jön, megint csak a székesfehérvári csapat végezheti el, ám ebből nem lett gól.

28': Gyönyörűet védett Bozovic.

30': Oliveira góljával 0-2-re változtatja a meccset a Videoton csapata, remek lövés volt.

31': Megtörténik az első sárga, a Honvéd csapatából kap egy játékos sárga lapot.

36': Hatalmas gól hölgyeim és uraim, Kovács István elképesztő találatával. Szegény Kemenes ez már a harmadik gól amit a meccs alatt bekapott.

37': A Vidi már bebiztosította a győzelmet az első félidőre, talán még a másodikra is. Nagyon nehéz lesz ledolgozni ezt a hátrányt a Honvédnak.

38': Brachi nagyon távolról próbálkozik, Kemenes kiöklözte.

40': Az utolsó öt perchez értünk.

44': Hidi Patrik (Honvéd), sárga lapot kap érvénytelen szerelése miatt.

45+': 1 perc lesz a hosszabbítás.

45+': Vége az első félidőnek, a végeredmény 0-3, negyedóra elteltével jön a második félidő.

MÁSODIK FÉLIDŐ:

45': Elkezdődött a második félidő.

46': A Vidi játékosai próbálják el venni a labdát, de úgy tűnik, ez most nem sikerül.

46': Caneira fekszik a földön, úgy tűnik, nagyot kapott, Martínez volt az elkövető.

49': Szabadrúgás jön, Brachi végzi el, de Kemenes könnyedén kivédte.

50': Kovács rástartolt a labdára, de végül kisodródott.

51': Martínez próbálkozott, de nem sikerült gólt lőnie.

55': Oliveira szabálytalankodott, szabadrúgás.

56': Így marad az eredmény a meccs végéig, és hasonló lesz a Pápa meccsével is?

58': Szabadrúgás következik, Bozovic elüti a labdát.

58': Közben Lanzafame fájlalja a combját, áll a játék.

59': Saját lábán le tud menni, nincs szükség hordágyra. Utána jön egy bedobás.

59': Cserél a Vidi, Kovács István hagyja el a pályát, Arturo Alvarez jön fel helyette. Alvarez egyébként amerikai születésű, játszott a Dalllasban és a Houstonban is.

60': Tóth sárga lapot kapott, majd Brachi bedobja a labdát.

64': Hidi Péternél a labda, egyenlőre nem akarja elveszíteni.

65': Bozovic könnyedén elszedte a labdát.

66': Oliveira rossz beadása után egy bedobás következik.

66': Martínez is rosszul adta be, a Vidi játékosának ajándékozta a labdát.

68': Hatalmasat védett Kemenes Szabolcs!

70': Brachi próbálta középre tenni a labdát, de nem sikerült 100%-osan.

71:' Csere lesz, Lanzafame helyet Tczhami jön fel.

73': Szöglet jön, a Vidi végzi el.

74': Ismét szöglet jön.

75': Mitrovic ismét megszerezte gólját, úgy tűnik, Kemenes Szabolcs nem a mai nap a szerencsenapja. Mitrovicnak ez már a második gólja, és ezzel az eredmény 0-4 a Videoton számára.

76': Sárga lap Alvaro Brachinak.

77': Torghelle jön majd fel Filipe Oliveira helyére. Oliveira nagy tapsot kap.

78': Bozovicnak ez a védés nem volt semmi, kisujjából kirázta.

80': Csúnya vereséggel kezdték a tavaszt a Honvéd játékosai, ráadásul a kupában sem remekelnek.

80': Azért még próbálkozik a csapat, de valahogy ma sehogy sem akar össze jönni nekik a gól.

81': Torghelle indult.

81': Az utolsó kilenc-tíz perchez érkeztünk, plusz hosszabbítás.

82': A szurkolók pedig elkezdik skandálni: "Hajrá Vidi, Hajrá Vidi".

82': Mitrovic ütközött Martinezzel.

84': Nem ilyen eredményre számítottak a Honvéd játékosai.

85': Szöglet, Nikolic elhibázta.

90+': Két perc lesz a hosszabbítás.

90+': Andó-Szabó Gábor lefújta a mérkőzést a Bozsik stadionban, a meccs elemzéséért kapcsoljatok a Sport2-re, mert mindjárt kezdődik a harmadik félidő műsor, vagy nézzetek holnap 17:00 fele a blogra. Köszönöm a figyelmet, sziasztok, a végeredmény 0-4.