ÉLŐ: DVSC TEVA - Szombathelyi Haladás
2014. március 09. írta: Tibi5000

Üdvözlök mindenkit, itt is vagyok, hogy levezényeljek egy remélhetőleg izgalmas mérkőzést. A Debrecen és a Haladás fog összecsapni, amit az M1 élőben is közvetít. Jó szórakozást kívánok, hamarosan kezdődik. Az új bejegyzésekhez frissíteni kell az oldalt.

16:26 - Bobák Róbert köszönt minket, mellette pedig Pintér Attila, a magyar válogatott szövetségi kapitánya.

16:28 - Most kéne kifaggatni Pintér urat a válogatott meccséről. :D

16:30 - Mondanom sem kell, rettentően kevés Haladás szurkoló van, csak a kemény mag jött el a Nagyerdei Stadionba.

16:32 - A játékvezető Erdős József lesz, hamarosan a kezdőcsapatokat is megtudom.

16:32 - Gyászszünet következik.

16:35 - Elkezdődött a mérkőzés, következik 90 perc izgalom vagy szenvedés. :)

16:36 - A Haladás indított, de nem lett belőle semmi. A Loki védői szereltek.

16:37 - A legutóbbi mérkőzésen egyébként 1-1-et játszott a két csapat, de a mérkőzés esélyesének a Debrecent tartják, joggal.

16:38 - A Debrecen próbálkozik, de elvesztették a labdát.

16:39 - A Debrecen a 4-4-2-es felállást választotta, míg a Haladás a 4-4-1-1 mellett döntött.

16:40 - Itt az első sárga lap, Simon kapja a Haladás csapatától.

16:41 - Knézy élteti az MTK-Fradi meccset. Én azért ezt nem tenném...

16:41 - A Haladás négy meccs óta nem nyert a bajnokságban, lehet, hogy ez ma meg fog törni.

16:43 - A Haladás térfelén vannak a debreceniek, ebből bármi lehet.

16:44 - Akkora kötényt kapott az egyik szombathelyi játékost, mint a ház. I love you, NB I.

16:45 - Szép Haladás támadás, de a partjelző jelzett, ez bizony les. Knézy szerint egy leheletnyivel.

16:47 - Nem unja a Debrecen, Szakály beadja, de elment a labda.

16:50 - Kondás Elemér egyre idegesebb, a sajtótájékoztatón már vér is fog folyni.

16:51 - Megismétlem Knézy urat, negyedóra elteltével még egy igazi helyzet sem volt, a mérkőzés ettől függetlenül szórakoztató.

16:52 - Szabadrúgás következik, a Debrecen végzi el. Ezután jött egy beadás, de túl nagyra sikeredett.

16:53 - Halmosi ellökte Szakályt, szóval alighanem szabadrúgás jön.

16:54 - Eközben egy újabb szabadrúgás, Mihelic végzi el a Debrecentől.

16:55 - Azt a...! Majdnem öngól a Haladás részéről, szöglet jön.

16:57 - Selimnek egy óriási helyzete volt, de a kapus védett. Most a Haladás jön.

16:57 - Szabadrúgás jön a Szombathelyi csapatnak. Felpörögtek az események.

16:58 - 26 m-re végzi el a szabadrúgást, de nem lett belőle semmi.

16:58 - Szöglet a Haladásnak, rátűzi a rövid sarokra, de semmi nem lesz belőle.

16:59 - A Haladás egyik játékosa marad a földön, Lázárral ütközött Iszlai.

17:02 - Ismét egy Haladás szöglet, Novakovic elkapta a labdát.

17:02 - Szakály sárga lapot kap, Radót csúnyán kibuktatta. Ez a második sárga a meccsen.

17:03 - Kulcsár önző volt, két játékosnak is adhatta volna, ehelyett egyedül elcseszte.

17:08 - A Debrecen folyamatosan csak támad, gól azonban még nem született.

17:09 - Kulcsár majdnem gólt lőtt, de Rózsa szerelt.

17:11 . Szabadrúgás a Debrecennek, nagyon közel van a kapu, ebből beadás lesz.

17:12 - Rózsa védett, nem lett gól.

17:13 - Egy debreceni van a földön, szabadrúgás következik. Mihelic rúgja majd.

17:14 - Úgy érzem, ebben a félidőben már nem lesz gól.

17:17 - Jönnek a helyzetek, de egyikből sem lesz gól. Könyörgöm!! Valaki!

17:19 - A szurkolók már most elkezdenek pakolászni, és időben a büféhez rohanni, hogy vegyenek szotyit.

17:20 - Meglepő módon nincs hosszabbítás, Erdős József lefújja az első félidőt. Meg kell mondjam, kissé csalódtam a meccsben, reménykedjünk, hogy a másodikban legalább lesz egy gól. 15 perc múlva gyertek vissza, folytatódik a meccs.

17:37 - Folytatódik a mérkőzés, reméljük, egy góllal.

17:37 - A Debrecen két NB I-es meccs óta döntetlenezett, alaposan ráférne már a győzelem. Úgyszintén a Haladásnál.

17:38 - A két csapat között tíz pont különbség van.

17:40 - Szabadrúgás a Haladásnak, Radó indul, de a Debrecen figyelt a labdára.

17:40 - Kéz! Azonban úgy tűnik, a spuri nem vette észre a dolgot, pedig lefújta az esetet. Most akkor mit kínlódik?

17:41 - Alaposan kell mindkettő csapatnak a szurkolás, óriási a hangulat a stadionban. Már, ami a képernyőn látható.

17:42 - Imádom, amikor az NB I magát reklámozza a plakátokon.

17:43 - Knézy: "A színvonal nagyot esett, bár eddig se volt túl nagy". Nos, egyet értek. Nincs olyan mozdulat, ami miatt pennát lehetne venni, ehelyett statisztikákkal jövök.

17:43 - Végre egy gólhelyzet Debreceni részről. Lázár adta be a labdát, de Kulcsár néhány cm-el fölé fejelte.

17:44 - Egy játékos az egész szombathelyi bagázst kicselezi, de nem tud normálisat lőni. Tipikus NB I.

17:47 - Knézy szerint 21-en jöttek el Szombathelyről, én pedig közben kigugliztam, hogy 462 km-e van Debrecen Szombathelytől.

17:49 - Kondás Elemérrel disznót lehetne fogatni. Bocs, ezt nem tudtam kihagyni.

17:51 - Ott a gól! A Debrecen megszerezte a labdát a 16-oson belül, és nagy nehézségek árán berúgta. Na, végre már! Remélem most már izgalmasabb meccset láthatunk.

17:52 - Máté Péter rúgta a gólt. Erre most nem mondok semmilyen poént.

17:53 - Artner Tamás valószínűleg cserélni fog. Közben pedig sárga lap!

17:53 - Tóth Péter kapja a lapot a Haladástól, és érkezik Németh Márió a Haladástól hamarosan.

17:54 - Iszlai Bence fog lejönni a pályáról, Artner Tamás kissé összekuszálta a csapatot.

17:57 - Jöhetett volna a Haladás, de a partjelző jelzett, les.

17:58 - Annyi biztos, hogy nem ez az év meccse, de túl leszünk rajta.

17:59 Szakály lőtt egy óriásit, azonban Rózsa beleért, szóval szöglet.

18:02 - Sidibe jön fel a pályára, és Kulcsár Tamás távozik. Talán most már összekapják magukat.

18:03 - Artner Tamás úgy tesz, mintha nyugodt lenne, de a szemeivel ölni tudna.

18:05 - Németh szabadrúgást végez, lássuk.

18:05 - A kapus könnyen szerel.

18:06 - 15 perc van még a mérkőzésből, a Haladásnak még van egy kis ideje kiegyenlíteni.

18:09 - A Debrecen próbálkozik, Selim jöhet, de pocsékul ellőtte a labdát.

18:09 - Bódi Ádám jön fel, és Selim jön le a pályáról.

18:10 - A Paks-Videoton mérkőzés 18:30-kor kezdődik, azt is ajánlom mindenkinek. Ha a Videoton kikap, onnantól nagyon nehéz lesz a Debrecen nyomdokaiba lépnie.

18:11 - A Haladás hamarosan cserélni fog, mindjárt az is kiderül, hogy kit?, kire?

18:12 - Gyurján Szabolcs jön fel, és Schimmer távozik a pályáról.

18:13 - Újabb csere, Morozov Igor jön fel.

18:13 - Az elmúlt percekben annyi csere volt, hogy tisztára úgy érzem, hogy felpörögtek az események. :D

18:14 - Góól! Bódi Ádám rúgta a gólt, és ez azt is jelenti, hogy a Debrecen eldöntötte a mérkőzést. Rózsa eddig nagyon jól védett, de ezt bizony csúnyán benézte. A Haladás így öt NB I-es meccs óta nem tud nyerni.

18:16 - Úgy érzem, megérdemelt ez a győzelem a Debrecen részéről, nagyon sokat támadtak és védekeztek, ennek most meg lett a gyümölcse.

18:17 - Egy csere lesz szombathelyi részről pillanatokon belül.

18:17 - Medgyes jön fel a pályára az utolsó percekben.

18:20 - Mindössze kettő percünk van már lefújásig, a Debrecen 2-0-ra vezet a Haladás ellen.

18:21 - Sajnálom a Haladás drukkereket, akik több mint 400 km-t ideutaztak, de a vereség bármikor bármelyik csapattal megeshet.

18:24 - Vége van a találkozónak, a bíró lefújta a meccset. A DVSC immáron 41 pontos, közel vannak a bajnoki címhez, hacsaknem a végre be nem erősít a Videoton.

Én köszönöm szépen, hogy velem tartottatok, voltak nehéz pillanatok a meccs során, de összességében egy átlagos NB I-es meccset láttunk, pedig jóval több is lehetett volna.

Szerintem a közvetítés sem sikerült olyan rosszul, mint gondoltam, de ezek még csak kísérletezések, mindenesetre ha lesz rá kereset, akkor tovább fognak folytatódni az ÉLŐ közvetítések. Én a Paks-Videoton meccset is nagyon ajánlom, bár azt már nem fogom közvetíteni. Hamarosan az is kezdődik.

A Haladásnak nem jött túl jól ez a vereség, következő meccse a Kecskemét ellen lesz, míg a Debrecen a Diósgyőrrel viaskodik meg.

A kritikáknak is nagyon örülnék, és email-be vagy hozzászólásba azt is meg lehet írni, hogy részedről az ilyen LIVE-oknak lenne e kereset.

Mindenesetre én jól szórakoztam, és remélem, hogy ti is.