Exkluzív kommentálás a Magyar-Holland meccsről
2012. szeptember 11. írta: Tibi5000

SZURKOLJUNK A MAGYAR CSAPATNAK!!!!!!

Exkluzív kommentálásokat láthattok a magyar csapat összes világbajnoki mérkőzéséről, most éppen a hollandok elleni mérkőzést láthatjátok leírva :D

1. félidő történései: Meghallgatjuk először a holland, majd a magyar himnuszokat, aztán pedig el is kezdődik a mérkőzés. A portugál Pedro Proenca elindítja a mérkőzést. Az első holland helyzetet láthattuk, a csatár már a 16-oson belül volt, de Bogdán Ádm szemfülesen védett. Les! Gera Zoltán volt lesen! Gól! Sajnos megszerzi a vezetést Hollandia, 0-1-re vezet Hollandia. Büntető! A magyar válogatott 11-es hez jut. GÓÓÓÓÓÓL! Egyenlít a magyar válogatott. Hát erről van szó gyerekek! Szabálytalanság, szabadrúgás a hollandok javára, reméljük nem lesz belőle semmi. Huhh.. megpattan a sorfalon. Kint van, Bogdán Ádám jöhet a kirúgásSal. Újabb szabálytalanság történik, ezúttal Van Persie volt az "áldozat". Szabadrúgás a hollandoknak. Éppen hogy csak mellé ment, Bogdán Ádám már nem tudott mit csinálni, az volt a szerencsék, hogy a holland csatár túl közelre vitte a labdát. Bedobás, a magyarok végezték el. Nincs szabálytalanság, a bíró nem fújt. Újabb bedobás, a holland elég szép nagyot dobott, de Koman Vladimir fejére pattant. Jó volt a becsúszás, nincs szabadrúgás a hollandoknak. Ebből lehet valami, de sajnos Priskin elesik, nincs szabadrúgás, a szurkolók pedig rettenetes füttykoncertbe kezdett. Szabadot kapott a magyar válogatott, amit rosszul végzett el. A magyar kapus őrületes higgadtsággal kijön a kapujából, szerencsésen. A 15. percnél tartunk, egyenlőre 1-1 az állás. Szabálytalanság történt, de a bíró rosszul vette észre a helyzetet, nem fújt, s ezzel nincs is szabadrúgás. Bogdán gyönyörűet védett, el kell ismerni, a holland lövése sem volt rossz. Sárga lap, Koman Vladimir kapja, vigyáznia kell, hogy többet ne nagyon szabálytalankodjon, ráadásul holland szabadrúgás. Egy hihetetlen gól, újra vezet Hollandia. Egervári Sándornak mihamarabb változtatnia kell a taktikán.Rossz beadás, Dzsudzsák végezte el rosszul. Bedobás lesz a  hollandok részére. Most pedig egy szöglet, viszont ez már a magyar csapatnak. Újabb szöglet a magyaroknak, a különbség csak az, hogy most a másik részről. Magyar lehetőség, ez is azt bizonyítja, képesek leszünk megverni őket. Bogdán lövi ki a labdát. Mi dobhatunk, hátha ez most jobb lesz, mint az előző néhány. Bogdán hatalmasat védett, most nem lett gól. A 16-oson belül védett Lipták Zoltán. Szabálytalanság! Szabadrúgással jöhet a magyar csapat. Fekszik a Holland a földön, Juhász Roland kap sárga lapot. 32 méterről rúg a holland csapat szabadrúgást, Snejider szerencsére eléggé fölé lőtte. Korcsmárt terítették le a földre, gyorsan elvégzi a szabadrúgást a magyar válogatott. Stekelenburg-hoz érkezik a labda Gera ível, de nem sikerül. Magyar labdaszerzés, hátha ebből lesz valami. Mégsem.. viszont magyar bedobás következik. Újabb sárga lap magyar részről. Ezúttal Dzsudzsák Balázs kapja. Ápolási szünet van. Pár másodpercig áll a játék. A holland szabadrúgástól folytatjuk. Snejider elpasszolja. Nem volt bátorsága ellőni, a másik holland játékos pedig csúnyán fölérúgta. Arjen Robben egyenlőre a kispadról figyeli a játékot. Szabálytalannak tűnik, Gera Zoltánnak sikerült kiharcolnia egy szabadot. Végül Stekelenburg-hoz érkezik a labda, ezt egy kicsit elkapkodtuk. Nincs tizenegyes! Pedig most egyenlíthettünk volna! Megindult a kontra, de rosszul használták ki a helyzetet. Les! Most pedig egy szabálytalanság. Dzsudzsák lövi, 32 méterről. Stekelnburg védett, meg kell dicsérni Balázst. Egy perc hosszabbítás lesz az első félidőben. Ismét szabadot kapunk. Kezezés! De sajnos nincs büntető! Itt pedig vége is van az első félidőnek, sokat fognak vitatkozni az elnézett kezezésen! Köszönöm a figyelmet. Folytatjuk a második félidővel.

2. félidő történései: Még a 2. félidő előtt csere történik, a magyaroktól Koman Vladimir jött le, és Hajnal jött fel, a hollandoktól pedig Huntellaar jön, Robin Van Persie helyére. Meg is kezdődik a 2. félidő.Szabadrúgás következik. Vanczák volt az "áldozat", de nincs érte semmi. Szerencsére rossz volt a beadás, de így is szöglet lesz a hollandok javára. Na, lássuk.. kontra! Nem jó, nem sikerült a támadás, még középen megállítottak. Hollandok jöhetnek, de Bogdán könnyedén elveszi. Elek szépen lőtt, de a kapus jó helyen volt, így tehát az állás változatlan. Szabad következik a hollandoknak, na ugye ebből mi lesz? Ha minden igaz Sneijder lövi, kicsit hosszú beadás volt, pont elég annyira, hogy a magyar kapushoz érkezzen a labda. Újabb gól... ilyen nincsen.. kettővel növeli előnyét Hollandia góljával. Ez még nem mesterhármas, de mesterkettes. De mondjuk ez minket már egyáltalán nem érdekel... Szabálytalanság, szabadrúgás a magyar válogatottnak, igen jó helyről. Ismét Gera harcolta ki, persze nem alaptalanul. 28 méterről rúgja. Szabadrúgás kifelé. A második félidőre kicsit lelassult a magyar csapat, fel kellene már ébredni. Mint ahogy Csank Jani bácsi mondaná, " Hát nem azt, hogy csak így tovább.." Kimaraaaaad!!! Ilyen nincsen.. Priskin, mi volt ez? Nem volt les, nagyon közel voltunk a kapuhoz, most pedig szöglet. Szépíthettünk volna. Ezt a helyzetet majd ismételjük át. Fölééééé... Szöglet! Újabb szöglet, de éppen hogy csak kimaradt. Ez a szöglet már sikertelen volt. Nem lett semmi a hollandoknál, illetve.. nem, les van. Lesen volt a holland játékos. Bedobás jön, a magyarok részéről, közben pedig egy csere. Elek jött le, Gyurcsó Ádám jött fel. Ismét Lesen volt a holland. Megizzasztanak minket ezek a hollandok, bár tudtuk, hogy nem lesz könnyű piskóta. Hatalmas helyzet, a három lövésből kettő jó, egy pedig fölé ment. Most pedig holland csere, Joris jön fel, Bruno helyére.Holland bedobás következik. Bogdán ismét hatalmasat védett. Elképesztő,a hogy a hollandok csak folyamatosan támadnak-támadnak. Nagyon régóta nem volt helyzetünk, illetve most lett volna, ha les nem lett volna. Hajnal rossz beadása után, egy holland kirúgást láthatunk. Szabadrúgás jön, a hollandok végzik el, pontosabban Snejider, aki 28 méterről rúg. De nem rúg be! A holland egyéb ként a lövés után nem sokkal lesen volt. Gyurcsó vitte jól, de végül elkallódik a labda, de azért nálunk marad. Les van! Egyértelmű, hogy a holland lesen volt. Na, hátha most..., nem mégsem. A hollandok jöhetnek, ezt most éppen megúsztuk, de egy bedobással ők jöhetnek. Az lehet a probléma, hogy nem vagyunk bátrak távolról elrúgni, inkább közelebb-közelebb mennénk, de ez már túl közel van. Góóól.. 1-4-re megszerzik a vezetést a hollandok... Ilyen szerencsétlen csapatot... Most pedig les van a hollandoknál, de ha nem lenne les, lefogadnám ez is bement volna... Próbálkozunk még, de egyszerűen nem sikerül... Nem velünk van most isten.. vagy legalább a szerencse.. Csere történik a hollandoknál, Adam Maher ment be Kevin Strootman helyett. Most pedig a magyaroknál lesz csere, Németh Krisztián jön fel, Gera Zoltán pedig most búcsúzik a pályától. Szöglet lesz, a hollandok gyorsan el is végezték. A pálya közepéről érkezik a holland szabadrúgás. Adam Maher kapja a sárga lapot a hollandok részéről, hatalmasat szabálytalankodott. Szabadrúgás a hollandoknak. Most pedig vége is van a mérkőzésnek, egy izgalmas meccset láttunk, de mégse tudtunk diadalmaskodni a hollandok ellen. Így tehát Egervári Sándor csapata 1-4-es vereséget szenvedett a holland csapattól. Én pedig megköszönöm az olvasást! F.A.